Animowane treści premium dla branży IT - K&C Animation studio

Wizualny storytelling
a złożone technologie

Dotrzymywanie kroku szybko zmieniającej się branży IT nie jest proste. Niezbędne są do tego wyjątkowe materiały i treści.

Skorzystaj z naszego unikalnego podejścia do produkcji i wprowadź storytelling do swojego kolejnego materiału audiowizualnego. Zaprezentuj skutecznie swoje produkty, rozwiązania i procesy za pomocą najwyższej jakości hybrydowych animacji 2D/3D.

Stwórzmy zespół

i razem rozwińmy Twój biznes

Konrad Labuschagne Robert Wójcik Maja Kornacka Samareh Astaraki Kathrin Hahn

Mateusz i cały zespół K&C wybitnie radzą sobie z realizacją twórczych projektów. Kipią od inspirujących i świeżych pomysłów. Lubią dyskutować z klientami o różnych rozwiązaniach i opcjach, aby mieć pewność, że projekt okaże się sukcesem. Gdy z nimi współpracujesz, czujesz że nie ma rzeczy niemożliwych, a Ty jesteś ich najważniejszym klientem.

Konrad Labuschagne

Head of Strategic Marketing Europe

Współpraca z K&C przebiegła zgodnie z ustalonymi terminami, kwotami i zakresem prac.

Robert Wójcik

Managing Director

Cały proces produkcji przebiegł bardzo szybko, na każdym kroku czuliśmy się zaopiekowani przez studio. To co mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło to otwartość K&C na nasze potrzeby, a także natychmiastowe wprowadzanie koniecznych zmian. Są świetnymi słuchaczami i podczas naszej współpracy zawsze byli w stanie stworzyć przyjazną atmosferę.

Maja Kornacka

Marketing Manager

Najbardziej podobał mi się bardzo przejrzysty styl komunikacji. Jeśli pojawiały się jakieś pytania, Anna się ze mną kontaktowała i wspólnie pochylaliśmy się nad tematem. Byli też bardzo dobrzy w zarządzaniu czasem, nie wydaje mi się aby mieli opóźnienie z jakimkolwiek projektem.

Samareh Astaraki

Marketing Manager Ansell Europe

Jako że dysponowali wieloma latami technicznego doświadczenia, skorzystaliśmy z usług agencji do wykonania realizacji. Podczas każdej fazy projektu mogliśmy liczyć na twórczy i konstruktywny dialog. Nowoczesne i pełne finezji filmy zostały wyprodukowane niezwykle szybko i sprawnie.

Kathrin Hahn

Marketing Team Lead

Wyróżnij swoją markę

dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu w Twojej branży

Miło cię poznać

Jeśli czujesz onieśmielenie, zostaw wiadomość i dane kontaktowe poniżej:

    Czy jesteś gotów podzielić się z nami swoją historią? Zaplanuj spotkanie on-line z jednym z naszych konsultantów: