Witaj - K&C Animation studio

Wykorzystaj potencjał
swoich treści

Stań się bardziej rozpoznawalny, skuteczniej zaprezentuj swój produkt i zaoszczędź środki przeznaczone na produkcję treści. To wszystko możesz osiągnąć łącząc klasyczną animację z technikami 2D i 3D w K&C Animation Studio.

Podstawą naszego podejścia do produkowania animacji są pieczołowicie dobrane połączenia technik. Skorzystaj z naszych najwyższej jakości rozwiązań podczas następnej reklamy, explainer’a lub filmu produktowego. Już nigdy nie wrócisz do tradycyjnych odpowiedników.

Wspólnie

Osiągnijmy Wasze cele

Mateusz i cały zespół K&C wybitnie radzą sobie z realizacją twórczych projektów. Kipią od inspirujących i świeżych pomysłów. Lubią dyskutować z klientami o różnych rozwiązaniach i opcjach, aby mieć pewność, że projekt okaże się sukcesem. Gdy z nimi współpracujesz, czujesz że nie ma rzeczy niemożliwych, a Ty jesteś ich najważniejszym klientem.

Konrad Labuschagne

Head of Strategic Marketing Europe

Współpraca z K&C przebiegła zgodnie z ustalonymi terminami, kwotami i zakresem prac.

Robert Wójcik

Managing Director

Cały proces produkcji przebiegł bardzo szybko, na każdym kroku czuliśmy się zaopiekowani przez studio. To co mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło to otwartość K&C na nasze potrzeby, a także natychmiastowe wprowadzanie koniecznych zmian. Są świetnymi słuchaczami i podczas naszej współpracy zawsze byli w stanie stworzyć przyjazną atmosferę.

Maja Kornacka

Marketing Manager

Najbardziej podobał mi się bardzo przejrzysty styl komunikacji. Jeśli pojawiały się jakieś pytania, Anna się ze mną kontaktowała i wspólnie pochylaliśmy się nad tematem. Byli też bardzo dobrzy w zarządzaniu czasem, nie wydaje mi się aby mieli opóźnienie z jakimkolwiek projektem.

Samareh Astaraki

Marketing Manager Ansell Europe

Jako że dysponowali wieloma latami technicznego doświadczenia, skorzystaliśmy z usług agencji do wykonania realizacji. Podczas każdej fazy projektu mogliśmy liczyć na twórczy i konstruktywny dialog. Nowoczesne i pełne finezji filmy zostały wyprodukowane niezwykle szybko i sprawnie.

Kathtrin Hahn

Marketing Team Lead

Wyróżnij swoją markę

Dzięki naszemu jedynemu w swoim rodzaju podejściu do produkcji

Miło Cię poznać

Jeśli czujesz onieśmielenie, zostaw wiadomość i dane kontaktowe poniżej:

    Czy jesteś gotów podzielić się z nami swoją historią? Zaplanuj spotkanie on-line z jednym z naszych konsultantów: